Zawsze dążymy do tego, aby być profesjonalistami w swojej dziedzinie. Współpracujemy ze wszystkimi producentami, których produkty można znaleźć w sklepie, tak aby zaprezentowana oferta najpełniej odzwierciedlała walory sprzedawanego sprzętu

(0) (0)
 
ROWERKI DLA DZIECI
Rowerki trójkołowe i rowerki bez pedałów dla naszych pociech, które jeszcze nie zaczęły przygody z "dwoma kółkami". Wykonane sa z najwyższej jakości materiałów. Wyposażone w antypoślizgowe pedały i podstawy. Posiadają ograniczony do 90° skręt kierownicy, co daje wolność w zabawie, a tym samym redukuje zagrożenie wywrócenia się. Są ergonomiczne, posiadają stymulujące rozwój dzieci kształty i konstrukcję. Rowerki firmy Kettler zostały skonstruowane zgodnie z aktualnym stanem przepisów bezpieczeństwa i wyprodukowane pod stałym nadzorem jakości. Wszystkie rowerki dziecięce Kettlera odpowiadają europejskiej normie EN 71, CE.

ROWEREK KETTLER STARTRIKE 8826-100
Cena (z VAT): 399,00zł

Lekki rowerek trzykołowy przeznaczony dla dzieci o wzroście od 90 cm. Wyposażony m.in w pojemnik na piasek, podstawki dla stóp oraz rączkę do pchania. Stalowa rama pokryta farbą ekologiczną.
ROWEREK SPEEDY 10" CZERWONY KETTLER 8715-600
Cena (z VAT): 249.00zł   229,00zł

Rowerek bez pedałów przeznaczony dla dzieci chcących zacząć przygodę z dwoma kółkami. Rama rowerka pokryta jest lakierem odpornym na zarysowania oraz działanie promieni UV. Regulowane siodełko (31-41 cm) pozwoli dostosować rowerek do wzrostu dziecka.
ROWEREK SPRINT AIR PRINZESSIN 12,5" KETTLER 8718-200
Cena (z VAT): 399,00zł

Rowerek dwukołowy firmy Kettler, na którym każda dziewczynka poczuje się jak mała księżniczka, przeznaczony dla dzieci chcących zacząć przygodę z dwoma kółkami. Wyposażony w 12,5" pompowane koła, hamulec ręczny oraz stopkę. Rama rowerka pokryta jest lakierem odpornym na zarysowania oraz działanie promieni UV. Regulowane siodełko (35-43 cm) pozwoli dostosować rowerek do wzrostu dziecka.
ROWEREK SPRINT AIR RACING 12,5" KETTLER 8718-300
Cena (z VAT): 399,00zł

Rowerek dwukołowy, który dzięki swej kolorystyce rodem z Formuły 1 rozbudzi w młodych chłopcach ducha rywalizacji, przeznaczony dla dzieci chcących zacząć swą przygodę z dwoma kółkami. Wyposażony w 12,5" pompowane koła, hamulec ręczny oraz stopkę. Rama rowerka pokryta jest lakierem odpornym na zarysowania oraz działanie promieni UV. Regulowane siodełko (35-43 cm) pozwoli dostosować rowerek do wzrostu dziecka.
ROWEREK SUPERTRIKE KETTLER 8174-400
Cena (z VAT): 269,00zł

Lekki rowerek trzykołowy przeznaczony dla dzieci o wzroście do 90 cm. Wyposażony m.in w pojemnik na piasek oraz rączkę do pchania. Stalowa rama pokryta farbą ekologiczną.


 
W tym miejscu znajdziesz wspaniałe zabawki dla Twoich dzieci: rowerki, hulajnogi i gokarty. Zobaczysz jak moga wyglądać poszczególne aranżacje: place zabaw, huśtawki oraz piaskownice. Upewnisz się, że wszystkie produkty są bezpieczne i wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły.
 
HULAJNOGA ZERO 6 KETTLER 8454-610
Cena (z VAT):
389.00zł